Back to Top
 

 

Serdecznie Witamy !

 

Zapraszamy Państwa do naszej Sali Bankietowej. Od 15 lat zajmujemy się kompleksową organizacją imprez okolicznościowych, dostosowując menu i inne atrakcje do indywidualnych potrzeb klientów.
Dysponujemy 120 – osobową klimatyzowaną, przestronną salą bankietową, którą w zależności od rodzaju wydarzenia można zagospodarować dowolnie. Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zapewniamy profesjonalną pomoc w realizacji każdego elementu uroczystości. Czuwamy także, by w jej trakcie wszystko przebiegało zgodnie z planem i dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Oferujemy smaczne potrawy kuchni polskiej, ale też chętnie przygotowujemy potrawy europejskie. Podczas ustalania menu jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje klientów. Nad smakiem i jakością potraw czuwa doświadczony szef kuchni, który dba także o oryginalny sposób ich podania. Umożliwiamy także zabawę przy muzyce na żywo, co jest nieodłącznym elementem każdej udanej imprezy czy wesela. 
Oszczędzimy Państwu problemów i czasu związanego z organizacją, a pozostawimy możliwość spokojnego przeżywania uroczystości z bliskimi.

W naszym obiekcie organizujemy –  wesela, imprezy okolicznościowe, szkolenia, spotkania firmowe, biznesowe, pokazy, konferencje i seminaria.

 

 Mamy nadzieję, że nasza Sala Bankietowa stanie się Państwa ulubioną przystanią oraz miejscem spotkań towarzyskich i rodzinnych.

Przeżyj z nami niezapomniane chwile. Do zobaczenia…

 

Zapraszamy do galerii